Uitnodiging WK-Oranjecafe voor Rijswijk + Maurik!

Inwoners van Rijswijk en Maurik zijn zondagmiddag 2 oktober vanaf 14:30u van harte welkom in het Oranjecafé in De Hoekenburg Rijswijk-GLD, voor de gezelligheid èn de beslissende WK-wedstrijd Nederland-Italië. Dresscode: ORANJE!

Uitnodiging WK-Oranjecafe voor Rijswijk + Maurik!
De entree is gratis, en neem gerust een vriend, vriendin of kinderen mee! Er zijn hapjes, gezellige muziek, de bar is open en voor de kinderen hebben we wat lekkers en komt speciaal de Nevobo-volleybalbus (+instructeur) met vele oefen- en speeltoestellen zoals een groot opblaasparcours, een smash-meter, schmink, het WK-selfieframe en nog veel meer!
 
De voor ons nationale team beslissende WK-wedstrijd uit de voorrondes begint om 16u en duurt ca. 1,5 uur. Het feest is uiterlijk 19u afgelopen.
 
Zie de uitnodiging, iedereen is van harte welkom, gezellig, tot 2 oktober! 
 
Let op; er zullen foto's gemaakt worden, waarvan er enkele op onze site en onze social mediakanalen ook gepubliceerd zullen worden. Bij komst ga je hiermee akkoord (AVG).
 
Terug naar overzicht

Activiteitenkalender

  • dinsdag 27 augustus 20241e Damestraining

    20:00 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

  • donderdag 29 augustus 20241e Herentraining

    20:30 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

  • woensdag 25 september 2024BasisBuren volleybaltoernooi

    15:00 uur te Sporthal Lignum, Maurik

Wedstrijden