Nieuwsartikel Buren Magazine

In opdracht van de Gemeente staat er in het Buren Magazine een leuk artikel over onze vereniging, met Martijn Liefkens (H1) in de hoofdrol ;)

Nieuwsartikel Buren Magazine

In opdracht van de Gemeente Buren heeft de Liendense fotograaf Yvonne van der Hatert (Belvon) een wedstrijd van ons 1e herenteam bijgewoond en vastgelegd. Prachtige foto's, kijk ook op ons fotoblad voor meer foto's!

Journalist Arno voor de Poorte heeft de foto's voorzien van een pakkende toelichting. Leuke bijkomendheid dat Arno ex-volleyballer is! Tijdens het gesprek met onze voorzitter Dirk van Suilichem wordt Arno nog steeds enthousiast over het spelletje als hij erover praat. Arno blijkt nog met Leo van Mourik van ons 1e herenteam gespeeld te hebben! Klein wereldje. We love volleybal.

Terug naar overzicht

Activiteitenkalender

 • donderdag 2 november 2023Algemene Ledenvergadering

  20:00 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

 • vrijdag 5 januari 2024Nieuwjaarstoernooi

  20:00 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

 • maandag 25 maart 2024Bestuursvergadering

  20:30 uur te n.t.b.

Wedstrijden

 • dinsdag 10 oktober 2023Driesprong H2 - SVB H1

  21:45 uur te Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

 • vrijdag 13 oktober 2023Driesprong D1 - Atalante 1

  20:30 uur te Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

 • dinsdag 17 oktober 2023Driesprong D1 - Flamingos

  20:30 uur te Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)