Nieuwsartikel Buren Magazine

In opdracht van de Gemeente staat er in het Buren Magazine een leuk artikel over onze vereniging, met Martijn Liefkens (H1) in de hoofdrol ;)

Nieuwsartikel Buren Magazine

In opdracht van de Gemeente Buren heeft de Liendense fotograaf Yvonne van der Hatert (Belvon) een wedstrijd van ons 1e herenteam bijgewoond en vastgelegd. Prachtige foto's, kijk ook op ons fotoblad voor meer foto's!

Journalist Arno voor de Poorte heeft de foto's voorzien van een pakkende toelichting. Leuke bijkomendheid dat Arno ex-volleyballer is! Tijdens het gesprek met onze voorzitter Dirk van Suilichem wordt Arno nog steeds enthousiast over het spelletje als hij erover praat. Arno blijkt nog met Leo van Mourik van ons 1e herenteam gespeeld te hebben! Klein wereldje. We love volleybal.

Terug naar overzicht

Activiteitenkalender

 • donderdag 22 oktober 2020Algemene Ledenvergadering

  20:00 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

 • vrijdag 22 januari 2021Nieuwjaars Balanstoernooi

  20:15 uur te De Hoekenburg, Rijswijk

 • maandag 15 maart 2021Bestuursvergadering

  20:30 uur te Lienden (voorzitter thuis)

Wedstrijden

 • dinsdag 6 oktober 2020Driesprong H2 - TiVoC H1

  21:45 uur te Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

 • woensdag 7 oktober 2020Olympia 1 - Driesprong H1

  21:00 uur te Sportzaal De Linie Ochten

 • donderdag 8 oktober 2020Time Out 74 - Driesprong D1

  19:45 uur te MFA Het Hanzehuys te Maasbommel